Naši technologičtí partneři


AudioCodes

Řešení společnosti AudioCodes pro přenos hlasu přes internetový protokol (VoIP) v kombinaci s aplikací kontaktního centra FrontStage napomáhá podnikům a poskytovatelům služeb při přechodu na hlasovou infrastrukturu plně založenou na internetovém protokolu tím, že poskytuje všechny síťové prvky potřebné k zajištění a podpoře hladkého provozu aplikace kontaktního centra FrontStage, a přitom eliminuje rizika migrace do prostředí IP. Společnost AudioCodes se zaměřuje na odstraňování složitých problémů spojených s migrací do cloudového prostředí a zajišťování podmínek pro stabilní, bezpečné spojení s vysokou kvalitou přenosu hlasu to aplikací kontaktního centra FrontStage, které se provozují v řadě různých prostředích.

Další informace o řešení společnosti AudioCodes v oblasti kontaktních center zobrazíte klepnutím zde.Intel (Gold Partner)

Se společností Intel spolupracujeme zejména v oblasti infrastruktury pro kontaktní centra FrontStage jako Gold Technology Provider.

Společnost Intel se snaží přicházet s novými nápady na hranici možností techniky s cílem přinést úžasné zkušenosti firmám, společnosti i jednotlivcům na celém světě. Společnost Intel využívá možností cloudového prostředí, všudypřítomného internetu věcí, moderních poznatků v oblasti operačních pamětí a programovatelných řešení i budoucího nepřetržitého připojení v rámci 5. generace mobilních sítí – tím vším společnost Intel ruší zavedené pořádky v jednotlivých odvětvích a řeší globální problémy. Společnost Intel je na předním místě v zavádění politiky diverzity, inkluze, trvalého vzdělávání a udržitelnosti, čímž vytváří hodnoty pro své akcionáře, zákazníky a lidskou společnost jako takovou. Nejdůležitější však je, že Intel napomáhá osobám odpovědným za oblast výpočetní techniky a směr podnikání jako takový pochopit obchodní potenciál těchto nových technologií a jejich výhody. Je jen jedna věc ještě úžasnější než technologie vyvinuté společností Intel - právě to, k čemu je použijí její zákazníci.

Získejte více informací o společnosti IntelMicrosoft

Microsoft je naším hlavním technologickým partnerem v oblasti vývoje softwaru. Většina nástrojů, které ve vývoji využíváme, pochází právě od společnosti Microsoft. Se společností Microsoft udržujeme dlouhodobé vztahy s kompetencemi Gold Communications (vývoj aplikací a implementace řešení pro Skype for Business), Silver Application Development a vystupujeme jako Independent Software Vendor (ISV). Spolupracujeme na rozsáhlých projektech v oblasti Skype for Business a dodávkách certifikovaných příslušenství pro Skype for Business.

Získejte více informací o společnosti MicrosoftNuance

Se společností Nuance spolupracujeme jako její Master Distributor. V rámci aplikace kontaktního centra FrontStage využíváme zejména špičkové technologie rozpoznání přirozené řeči v systémech IVR (Call Steering) a technologii hlasové biometrie. Společnost Nuance stála na počátku vývoje špičkového programového vybavení na rozpoznávání řeči a výrazně zdokonalila schopnost strojů rozpoznávat a napodobovat lidský hlas. Společnost Nuance navrhuje a dodává technologie, které intuitivně spojují člověka, stroje a celosvětovou studnici znalostí s cílem pomoci firmám a zákazníkům hladce a inteligentně pracovat se světem. Bohatá tradice, silné finanční zázemí, inovativní technologie a pronikavá řešení tvoří pilíře, na nichž stojí společnost Nuance Communications dnes.

Získejte více informací o společnosti Nuance
cs-CZ
web@frontstage.cz
Demo FrontStage
Vážený
děkujeme za Váš zájem o FrontStage demo. Toto je automatická odpověď potvrzující přijetí Vašeho požadavku. Brzy se s Vámi spojíme a domluvíme se na termínu FrontStage dema.

S pozdravem

Váš tým FrontStage

Prague office
Štěrboholská 1427/55 102 00 Praha 10 Česká republika
Telefon: +420 271 004 211

London office
86-90 Paul Street, London EC2A 4NE
Telefon: +44 7813 920141
web@frontstage.cz
Demo FrontStage
Vážený
děkujeme za Váš zájem o FrontStage demo. Toto je automatická odpověď potvrzující přijetí Vašeho požadavku. Brzy se s Vámi spojíme a domluvíme se na termínu FrontStage dema.

S pozdravem

Váš tým FrontStage

Prague office
Štěrboholská 1427/55 102 00 Praha 10 Česká republika
Telefon: +420 271 004 211

London office
86-90 Paul Street, London EC2A 4NE
Telefon: +44 7813 920141